- Umowa zawartaCzęść 2Technopomiar Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty999 051 zł
- Umowa zawartaCzęść 3"Endress + Hauser Polska" Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty176 589 zł
Obsługa serwisowa układów fizykochemicznych w PGE Energia Ciepła SA. Oddział nr 1 w Krakowie
Zamawiający PGE Energia Ciepła S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Obsługa serwisowa układów fizykochemicznych w PGE Energia Ciepła SA. Oddział nr 1 w…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 175 640 zł.
- Łączna wartość ofert
- 1 175 640 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 września 2024
Termin ofert: 21 października 2024 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
10 grudnia 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
12 marca 2025
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Technopomiar Sp. z o.o. (Wrocław) oraz "Endress + Hauser Polska" Sp. z o.o. (Wrocław).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 175 639,70 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | PGE Energia Ciepła S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Obsługa serwisowa układów fizykochemicznych w PGE Energia Ciepła SA. Oddział nr 1 w Krakowie |
| Główny Kod CPV | 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji |
| Część nr LOT-0002 | CZĘŚĆ 1 - Obsługa serwisowa układów fizykochemicznych w PGE Energia Ciepła SA. Oddział nr 1 w Krakowie |
| Część nr LOT-0003 | CZĘŚĆ 2 - Obsługa serwisowa układów fizykochemicznych w PGE Energia Ciepła SA. Oddział nr 1 w Krakowie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. Przedmiotowe Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 2019, z późn. zm), w trybie przetargu nieograniczonego – art. 378 ust. 1 w zw. z art. 132 i nast. Ustawy PZP, przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie oraz SWZ.
2. Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 ust.1 Ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
3. Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami (SWZ) dostępna jest bezpłatnie na stronie: https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Wszelkie informacje niezamieszczone w treści ogłoszenia o zamówieniu, a istotne dla postępowania znajdują się w SWZ – prosimy Wykonawców o szczegółowe zapoznanie się z jej treścią.
4. Zamawiający dopuszcza możliwości zmiany terminów realizacji prac oraz umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach określonych w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
5. Oferty, oświadczenia, w tym oświadczenie Wstępne, sporządza się, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej, i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 61 Pzp.
6. Zamawiający niniejszym informuje, iż szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zawarte zostały w pkt 31 SWZ.
7. Podstawy wykluczenia z postępowania zostały określone w pkt 15 SWZ, a podmiotowe środki dowodowe składane celem potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania wskazane zostały w pkt 17 SWZ.
48 miesięcy z mocą obowiązywania od Daty Wejścia w Życie, zdefiniowanej w projekcie umowy, lecz nie wcześniej niż od 01.01.2025 r.
48 miesięcy z mocą obowiązywania od Daty Wejścia w Życie, zdefiniowanej w projekcie umowy, lecz nie wcześniej niż od 01.01.2025 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →