Dostawy wyrobów medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 (Jastrzębie-Zdrój, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawy wyrobów medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii”. Termin składania ofert minął 17 kwietnia 2024, 10:00.
- Termin składania ofert
- 17 kwietnia 2024, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
12 marca 2024
Termin ofert: 17 kwietnia 2024 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
18 czerwca 2024
7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
12 lipca 2024
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
12 lipca 2024
6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 |
| Miejscowość | Jastrzębie-Zdrój |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawy wyrobów medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii |
| Główny Kod CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet nr 1 -ZESTAWY DO CEWNIKOWANIA ŻYŁ CENTRALNYCH I UDOWYCH |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet nr 2-ZESTAW DO CEWNIKOWANIA TĘTNIC |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet nr 3 -ZESTAWY DO CEWNIKOWANIA ŻYŁ I TĘTNIC |
| Część nr LOT-0004 | Pakiet nr 4 -ELEKTRODY DO STYMULACJI, DRENAŻ WORKA OSIERDZIOWEGO |
| Część nr LOT-0005 | Pakiet nr 5 -RURKI DOTCHAWICZE |
| Część nr LOT-0006 | Pakiet nr 6 - ELEMENTY WENTYLACJI DLA OAiIT OI ITD. |
| Część nr LOT-0007 | Pakiet nr 7 -ZESTAWY DO TRACHEOTOMII |
| Część nr LOT-0008 | Pakiet nr 8 -RURKI INTUBACYJNE, RURKI USTNO-GARDŁOWE, MASKI KRTANIOWE |
| Część nr LOT-0009 | Pakiet nr 9 -RURKI DOTCHAWICZE DO TRUDNYCH INTUBACJI |
| Część nr LOT-0010 | Pakiet nr 10 -RURY DO RESPIRATORÓW |
| Część nr LOT-0011 | Pakiet nr 11 - IGŁY DO ZNIECZULEŃ |
| Część nr LOT-0012 | Pakiet nr 12 -RESUSCYTATORY, WORKI ODDECHOWE, MASKI ANESTETYCZNE, RURKI KRTANIOWE |
| Część nr LOT-0013 | Pakiet nr 13 - SYSTEM DO KONTOROLOWANEJ ZBIÓRKI STOLCA |
| Część nr LOT-0014 | Pakiet nr 14 -SYSTEM DO POMIARU OŚRODKOWEGO CIŚNIENIA ŻYLNEGO |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.