Sukcesywna dostawa sprzętu urologicznego jednorazowego i wielorazowego użytku
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „Sukcesywna dostawa sprzętu urologicznego jednorazowego i wielorazowego użytku”. Termin składania ofert minął 7 kwietnia 2026, 10:00. Planowany budżet: 924 099 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 924 099 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 7 kwietnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 marca 2026
Termin ofert: 7 kwietnia 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
15 maja 2026
12 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Sukcesywna dostawa sprzętu urologicznego jednorazowego i wielorazowego użytku.
- 4
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 924 099,42 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku |
| Miejscowość | Gdańsk |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa sprzętu urologicznego jednorazowego i wielorazowego użytku |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141000 |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 924 099 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-07 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.