- Umowa zawartaCzęść 4SIEMENS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· WarszawaCena wybranej oferty2 617 638 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5SAPORTIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· RadomCena wybranej oferty2 090 495 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 6T4B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· WarszawaCena wybranej oferty3 543 160 680 zł4 oferty
Serwis i Konserwacja Systemów wchodzących w skład Zintegrowanego Sytemu Bezpieczeństwa
Zamawiający Polskie Porty Lotnicze S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Serwis i Konserwacja Systemów wchodzących w skład Zintegrowanego Sytemu Bezpieczeństwa”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 6 162 889 175 zł. Złożono 9 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 6 162 889 175 zł
- Liczba ofert
- 9 ofertłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 czerwca 2025
Termin ofert: 14 lipca 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 lipca 2025
Nowy termin: 21 lipca 2025 10:00Zmienia wersję 389967-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
02 marca 2026
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: SIEMENS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa), SAPORTIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Radom) oraz T4B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 162 889 175,15 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Polskie Porty Lotnicze S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Serwis i Konserwacja Systemów wchodzących w skład Zintegrowanego Sytemu Bezpieczeństwa |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72000000 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 4 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Usługi świadczone dla Portu Lotniczego Warszawa ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.