Dostawa sieciowego systemu równoważenia obciążenia ruchu (SROR) dla Centrum Przetwarzania Danych Lasów Państwowych
Zamawiający Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego (Raszyn, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa sieciowego systemu równoważenia obciążenia ruchu (SROR) dla Centrum Przetwarzania…”. Termin składania ofert minął 16 kwietnia 2024, 09:00.
- Termin składania ofert
- 16 kwietnia 2024, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=712, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 marca 2024
Termin ofert: 12 kwietnia 2024 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
22 marca 2024
Nowy termin: 16 kwietnia 2024 09:00Zmienia wersję 142230-2024
- Wynik: wybrano wykonawcę
22 października 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego |
| Miejscowość | Raszyn |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa sieciowego systemu równoważenia obciążenia ruchu (SROR) dla Centrum Przetwarzania Danych Lasów Państwowych |
| Główny Kod CPV | 32420000-3 - Urządzenia sieciowe |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa sieciowego systemu równoważenia obciążenia ruchu (SROR) dla Centrum Przetwarzania Danych Lasów Państwowych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.