Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-02-27 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Usługa rozbudowy systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia

Zamawiający Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „Usługa rozbudowy systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji…”. Termin składania ofert minął 30 marca 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
30 marca 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 295 354 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

12 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 2 miesiące.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa rozbudowy systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o.

Miejscowość

Gdańsk

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Usługa rozbudowy systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72000000

Dodatkowe kody CPV

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 79632000-3 - Szkolenie pracowników; 72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-03-30 09:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72000000-55
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 295 354 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
395 918 zł3 098 041 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 702 123 zł
Źródło próbki
CPV 72000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
395 918 zł
Mediana
1 295 354 zł
Górny kwartyl
3 098 041 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 30.03.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72000000-5. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.