Bieżące utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon we Wrocławiu w latach 2025-2028 z podziałem na zadania
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżące utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon we…”, wybierając ofertę wykonawcy V4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 6 773 339 400 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 6 773 339 400 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 maja 2025
Termin ofert: 27 czerwca 2025 09:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 lutego 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 lutego 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 lutego 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 lutego 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
26 lutego 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy V4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Żerniki Wrocławskie).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 773 339 400,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad |
| Miejscowość | Wrocław |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Bieżące utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon we Wrocławiu w latach 2025-2028 z podziałem na zadania |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.