ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Aktualizacja zbiorów danych Bazy Danych Obiektów topograficznych (BDOT10k) wraz z opracowaniem obiektów kategorii „rzeźba terenu” dla obszarów wybranych powiatów województwa dolnośląskiego

Zamawiający Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Aktualizacja zbiorów danych Bazy Danych Obiektów topograficznych (BDOT10k) wraz z…”. Termin składania ofert minął 1 kwietnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa DolnośląskiegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 26 lutego 2026
Termin składania ofert
1 kwietnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 04.05.2026 – 30.11.2026.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Aktualizacja zbiorów danych Bazy Danych Obiektów topograficznych (BDOT10k) wraz z opracowaniem obiektów kategorii „rzeźba terenu” dla obszarów wybranych powiatów województwa….

  • 4

    RyzykoWadium: 1 000,00 PLN.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Miejscowość

Wrocław

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Aktualizacja zbiorów danych Bazy Danych Obiektów topograficznych (BDOT10k) wraz z opracowaniem obiektów kategorii „rzeźba terenu” dla obszarów wybranych powiatów województwa dolnośląskiego

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości: - dla zadania nr 1 - 1 000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych i 00/100); - dla zadania nr 2 - 1 000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych i 00/100); - dla zadania nr 3 - 1 000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych i 00/100); - dla zadania nr 4 - 1 000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych i 00/100); - dla zadania nr 5 - 1 000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych i 00/100); - dla zadania nr 6 - 1 000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych i 00/100); - dla zadania nr 7 - 1 000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych i 00/100); - dla zadania nr 8 - 1 000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych i 00/100). W przypadku, gdy Wykonawca złoży ofertę na więcej niż jedno zadanie, a oferta zostanie zabezpieczona wadium w skumulowanej kwocie, która to kwota będzie niższa niż suma kwot wadiów ustalonych przez Zamawiającego dla każdego z zadań, na które Wykonawca złożył ofertę, Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia na podstawie art. 226 pkt 14 ustawy Pzp, z uwagi na brak możliwości ustalenia, które z zadań zostało zabezpieczone wadium w niższej wysokości niż wymagana przez Zamawiającego, z zastrzeżeniem sytuacji, w której z tytułu przelewu lub treści dokumentu wadialnego będzie jednoznacznie wynikało, które z zadań zostało zabezpieczone wadium w sposób prawidłowy.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-04-01 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71354100-5Usługi odwzorowania cyfrowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 01.04.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.