ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 150 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Katowicach

Zamawiający Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 150 cykli…”. Termin składania ofert minął 8 kwietnia 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
8 kwietnia 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    25 lutego 2026

    Termin ofert: 8 kwietnia 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    08 maja 2026

    2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W KATOWICACH

Miejscowość

Katowice

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 150 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Katowicach

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Dodatkowe kody CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-04-08 09:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
102 083 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 945 zł244 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 694 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 945 zł
Mediana
102 083 zł
Górny kwartyl
244 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 08.04.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.