Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Przeprowadzenie Kompleksowych Badań Ruchu 2026 na terenie Metropolii Poznań oraz wykonanie modelu ruchu.
Zamawiający Miasto Poznań (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Przeprowadzenie Kompleksowych Badań Ruchu 2026 na terenie Metropolii Poznań oraz…”. Termin składania ofert minął 6 marca 2026, 12:00.
- Termin składania ofert
- 6 marca 2026, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=517, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 stycznia 2026
Termin ofert: 16 lutego 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 lutego 2026
Nowy termin: 27 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 30319-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
23 lutego 2026
Nowy termin: 6 marca 2026 12:00Zmienia wersję 105470-2026
- Sprostowanie
05 marca 2026
Nowy termin: 11 marca 2026 12:00Zmienia wersję 126441-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 15 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Przeprowadzenie Kompleksowych Badań Ruchu 2026 na terenie Metropolii Poznań oraz wykonanie modelu ruchu.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miasto Poznań |
| Miejscowość | Poznań |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przeprowadzenie Kompleksowych Badań Ruchu 2026 na terenie Metropolii Poznań oraz wykonanie modelu ruchu. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79310000-0 - Usługi badania rynku |
| Dodatkowe kody CPV | 79330000-6 - Usługi statystycne; 79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: informacja z Krajowego Rejestru Karnego
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp - Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: informacja z Krajowego Rejestru Karnego
- Art.108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp - Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ.
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp - Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ, informacja z Krajowego Rejestru Karnego. Art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych roz
- Art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp - Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ, Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej.
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: informacja z Krajowego Rejestru Karnego.
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ, informacja z Krajowego Rejestru Karnego
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-03-06 12:00 |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie | a) art. 108 ust. 1 ustawy, b) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, c) art 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady Unii Europejskiej nr 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 2. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt VI.4 SWZ. 3. Dokumenty/oświadczenia składające się na ofertę oraz inne dokumenty składane wraz z ofertą wskazano w pkt VI.10 SWZ. 4. Dokumenty dla podmiotów zagranicznych wskazano w pkt VI. SWZ. 5. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej, wskazano w pkt VIII. SWZ. 6. Termin wykonania zamówienia: Wykonawca zrealizuje zamówienie w terminie 15 miesięcy od dnia zawarcia umowy, zgodnie z poniższym harmonogramem realizacji poszczególnych etapów: - ETAP I w terminie 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy, - ETAP II w terminie 9 miesięcy od zakończenia etapu I, - ETAP III w terminie 3 miesięcy od zakończenia etapu II, - ETAP IV w terminie 1 miesiąca od zakończenia etapu III. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →