- Umowa zawartaCzęść 1CONTACT Sp. z o.o.· WędrzynCena wybranej oferty574 566 zł
- Umowa zawartaCzęść 2CONTACT Sp. z o.o.· WędrzynCena wybranej oferty341 463 zł
- Umowa zawartaCzęść 3CONTACT Sp. z o.o.· WędrzynCena wybranej oferty214 634 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Climbex Sp. z o.o.· OpoleCena wybranej oferty123 031 zł
Kompleksowa usługa utrzymania czystości w budynkach ZUW w Szczecinie i Koszalinie oraz w pomieszczeniach na przejściach granicznych wraz z terenami do nich przyległych
Zamawiający Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa usługa utrzymania czystości w budynkach ZUW w Szczecinie i Koszalinie oraz w…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 253 694 zł.
- Łączna wartość ofert
- 1 253 694 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=701, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 października 2024
Termin ofert: 25 listopada 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
09 stycznia 2025
4 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 4 wykonawców: CONTACT Sp. z o.o. (Wędrzyn), HR KOPALNIE Sp. z o.o. (Wilkanowo), Climbex Sp. z o.o. (Opole) oraz Impel Facility Services Sp. z o.o. (Wrocław).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 253 694,43 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem