Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Budowa szkoły podstawowej oraz ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku
Zamawiający Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „Budowa szkoły podstawowej oraz ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku”. Termin składania ofert minął 3 kwietnia 2024, 12:00. Wadium: 280 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
- Wadium
- 280 000 zł
- Termin składania ofert
- 3 kwietnia 2024, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3967, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 lutego 2024
Termin ofert: 3 kwietnia 2024 12:00 - Zmiana umowy
28 sierpnia 2026
Zmienia wersję 123466-2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska |
| Miejscowość | Gdańsk |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Budowa szkoły podstawowej oraz ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku |
| Główny Kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Część nr LOT-0001 | Budowa szkoły podstawowej oraz ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 280000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Termin wykonania zamówienia. 1) Termin zakończenia robót | 55 tygodni od dnia zawarcia umowy. 2) Termin wykonania zamówienia (przewidywany termin wystąpienia o wydanie Świadectwa Przejęcia Przedmiotu Umowy): 64 tygodnie od dnia zawarcia umowy. 2. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: − stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; − komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje; − zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0.; − włączona obsługa JavaScript; − zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf; − Platforma działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8; − Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 3. Pozostałe informacje zawarto w SWZ dostępnym wraz z niniejszym ogłoszeniem na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 1. Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zaliczek do wysokości 15 % wartości oferty na poczet wykonania zamówienia (w tym na zakup przez Wykonawcę materiałów budowlanych), na podstawie art. 442 PZP. Każdorazowo wypłata zaliczki nastąpi na wniosek Wykonawcy, po zgodzie Zamawiającego poprzedzonej weryfikacją przedstawionego przez Wykonawcę projektu zabezpieczenia zwrotu zaliczki. Zamawiający nie jest zobowiązany, do wyrażenia zgody na udzielenie zaliczki i do jej udzielenia. Zaliczka będzie rozliczana poprzez zaliczenie jej na poczet należności przysługujących Wykonawcy wobec Zamawiającego z tytułu wynagrodzenia umownego, do wysokości wypłaconej zaliczki. 2. Zamawiający żąda wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia zwrotu zaliczki przed jej wypłatą zgodnie z zaakceptowanym wcześniej przez Zamawiającego projektem zabezpieczenia. 3. Pozostałe informacje zawarte są w załączniku nr 9 do SWZ, dostępnym wraz z niniejszym ogłoszeniem na stronie internetowej prowadzonego postępowania. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.