- Umowa zawartaCzęść 1COLLIERS DEFINE Sp. z o.o.,· Warszawa6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 1COLLIERS DEFINE Sp. z o.o.,· Warszawa6 ofert
„Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawie - zakres 2” w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 280 przy ul. Gorlickiej 3.
Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Ochota (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „„Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawie - zakres 2” w…”, wybierając 6 wykonawców. Wartość całego ogłoszenia wynikowego: 70 603 397 zł. Złożono 12 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- 70 603 397 zł
- Liczba ofert
- 12 ofertłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 października 2025
Termin ofert: 14 listopada 2025 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 listopada 2025
Nowy termin: 19 listopada 2025 11:00Zmienia wersję 677231-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 listopada 2025
Nowy termin: 28 listopada 2025 11:00Zmienia wersję 749771-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 lutego 2026
12 ofert6 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 6 wykonawców: COLLIERS DEFINE Sp. z o.o. (Warszawa), KAPIBARA Sp. z o.o. (Knurów), ARBUD INVESTMENT Sp. z o.o. (Radom), SOCHBUD GRZESZCZAK, NOWICKI Spółka Jawna (Sochaczew), MARGALO PHU Robert Kurpiewski (Sokołów Podlaski) oraz 1 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 70 603 397,19 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Ochota |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawie - zakres 2” w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 280 przy ul. Gorlickiej 3. |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45321000-3 - Izolacja cieplna |
| Dodatkowe kody CPV | 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe; 45410000-4 - Tynkowanie; 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej; 45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów; 45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu; 45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni; 45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek; 45450000; 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach; 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45331000; 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych; 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 6 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →