Udzielenie kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu Miasta Obrzycko w 2025 roku, oraz spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów.
Zamawiający Miasto Obrzycko (Obrzycko, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Udzielenie kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu Miasta…”. Termin składania ofert minął 1 kwietnia 2025, 11:00. Wadium: 20 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 678 405 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 1 kwietnia 2025, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=314, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 lutego 2025
Termin ofert: 1 kwietnia 2025 11:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miasto Obrzycko |
| Miejscowość | Obrzycko |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Udzielenie kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu Miasta Obrzycko w 2025 roku, oraz spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów. |
| Główny Kod CPV | 66113000-5 - Usługi udzielania kredytu |
| Część nr LOT-0001 | Udzielenie kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu Miasta Obrzycko w 2025 roku, oraz spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 20000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.