Wymiana stolarki okiennej wraz z obróbką w pomieszczeniach znajdujących się na SOR w ramach projektu pn. „Doposażenie i modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz doposażenie pracowni diagnostycznych współpracujących z SOR w „Szpitalu Powiatowym we Wrześni” Sp. z o.o. w restrukturyzacji”
Zamawiający Szpital Powiatowy we Wrześni sp. z o.o. w restrukturyzacji (Września, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Wymiana stolarki okiennej wraz z obróbką w pomieszczeniach znajdujących się na SOR w…”. Termin składania ofert minął 25 marca 2024, 10:00.
- Termin składania ofert
- 25 marca 2024, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7075, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
23 lutego 2024
Termin ofert: 25 marca 2024 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
15 maja 2024
12 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Szpital Powiatowy we Wrześni sp. z o.o. w restrukturyzacji |
| Miejscowość | Września |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wymiana stolarki okiennej wraz z obróbką w pomieszczeniach znajdujących się na SOR w ramach projektu pn. „Doposażenie i modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz doposażenie pracowni diagnostycznych współpracujących z SOR w „Szpitalu Powiatowym we Wrześni” Sp. z o.o. w restrukturyzacji” |
| Główny Kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Część nr LOT-0001 | Wymiana stolarki okiennej wraz z obróbką w pomieszczeniach znajdujących się na SOR |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.