ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Usługi administrowania instancjami oprogramowania SyriuszSTD

Zamawiający Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługi administrowania instancjami oprogramowania SyriuszSTD”. Termin składania ofert minął 20 marca 2025, 11:00. Wadium: 76 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki SpołecznejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 lutego 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 295 354 zł
Wadium
76 000 zł
Termin składania ofert
20 marca 2025, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    19 lutego 2025

    Termin ofert: 20 marca 2025 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    08 sierpnia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Usługi administrowania instancjami oprogramowania SyriuszSTD

Główny Kod CPV

72000000

Część nr LOT-0001

Usługi administrowania instancjami Oprogramowania SyriuszSTD

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

76000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Przystępując do postępowania wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 76 000,00 zł (słownie: siedemdziesiąt sześć tysięcy złotych 00/100).
Termin realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 48 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72000000-55
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 295 354 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
395 918 zł3 098 041 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 702 123 zł
Źródło próbki
CPV 72000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
395 918 zł
Mediana
1 295 354 zł
Górny kwartyl
3 098 041 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.