Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną (w tym dojścia, dojazdy, miejsca postojowe dla samochodów osobowych), zielenią urządzoną oraz instalacjami wewnętrznymi w miejscowości Ostrowiec Św., przy ulicy Hubalczyków na działce nr 33/1, 33/4, 34/1, 34/4, 35/1, 35/4 (obr. 19 ark. 2).
Zamawiający Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. (Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną (w…”, wybierając ofertę wykonawcy Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A. Cena wybranej oferty: 29 963 945 zł.
- Cena wybranej oferty
- 29 963 945 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Wynik: wybrano wykonawcę
16 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
12 lutego 2026
1 wykonawca - Wynik: wybrano wykonawcę
17 marca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A. (Ostrowiec Świętokrzyski).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 29 963 945,43 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną (w tym dojścia, dojazdy, miejsca postojowe dla samochodów osobowych), zielenią urządzoną oraz instalacjami wewnętrznymi w miejscowości Ostrowiec Św., przy ulicy Hubalczyków na działce nr 33/1, 33/4, 34/1, 34/4, 35/1, 35/4 (obr. 19 ark. 2). |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 34 663 702 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).