Całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław na terenie zadania nr 14 – rejony O i P
Zamawiający Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działa Ekosystem Sp. z o.o. (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław na terenie zadania nr…”, wybierając ofertę wykonawcy ROBOT 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz Spółka Jawna. Cena wybranej oferty: 1 964 968 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 964 968 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1047, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 września 2024
Termin ofert: 21 października 2024 10:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
14 lutego 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy ROBOT 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz Spółka Jawna (Wrocław).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 964 967,87 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działa Ekosystem Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Wrocław |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław na terenie zadania nr 14 – rejony O i P |
| Główny Kod CPV | 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane |
| Część nr LOT-0001 | Całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Wrocław na terenie zadania nr 14 – rejony O i P |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, że nie zachodzą w stosunku do Wykonawcy przesłanki wykluczenia z postępowania na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z ze zm.) (załącznik nr IX do SWZ).
Wykonawca, którego oferta zostanie oceniona najwyżej, zobowiązany będzie złożyć, w terminie określonym przez Zamawiającego w wezwaniu, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, w zakresie podstaw wykluczenia wymienionych w załączniku nr IX do SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.