ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Świadczenie usług utrzymania czystości i odśnieżania powierzchni zewnętrznych, utrzymanie terenów zielonych oraz utrzymanie czystości w wybranych budynkach w kompleksach administrowanych przez 4 WOG na lata 2025-2027 z podziałem na 11 części.

Zamawiający 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Gliwice, Śląskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług utrzymania czystości i odśnieżania powierzchni zewnętrznych, utrzymanie…”. Termin składania ofert minął 18 marca 2025, 08:30.

Otwórz na TED
Zamawiający: 4 Wojskowy Oddział GospodarczyGliwice, Śląskieopublikowano 14 lutego 2025
Termin składania ofert
18 marca 2025, 08:30
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 553 800 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    14 lutego 2025

    Termin ofert: 18 marca 2025 08:30
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    06 sierpnia 2025

    2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

4 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Miejscowość

Gliwice

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Świadczenie usług utrzymania czystości i odśnieżania powierzchni zewnętrznych, utrzymanie terenów zielonych oraz utrzymanie czystości w wybranych budynkach w kompleksach administrowanych przez 4 WOG na lata 2025-2027 z podziałem na 11 części.

Główny Kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

Część nr LOT-0001

Część 1 – utrzymanie czystości i odśnieżanie powierzchni zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych w kompleksach wojskowych- SOI Bytom

Część nr LOT-0002

Część 2 – utrzymanie czystości i odśnieżanie powierzchni zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych w kompleksach wojskowych – SOI Bytom

Część nr LOT-0003

Część 3 – utrzymanie czystości i odśnieżanie powierzchni zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych w kompleksach wojskowych – SOI Bytom

Część nr LOT-0004

Część 4 – utrzymanie czystości i odśnieżanie powierzchni zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych w kompleksach wojskowych – SOI Tarnowskie Góry

Część nr LOT-0005

Część 5 – utrzymanie czystości i odśnieżanie powierzchni zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych w kompleksach wojskowych – SOI Gliwice

Część nr LOT-0006

Część 6 – utrzymanie czystości i odśnieżanie powierzchni zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych w kompleksach wojskowych – SOI Bielsko-Biała

Część nr LOT-0007

Część 7 – utrzymanie czystości i odśnieżanie powierzchni zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych w kompleksach wojskowych – SOI Lubliniec

Część nr LOT-0008

Część 8 – utrzymanie czystości i odśnieżanie powierzchni zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych w kompleksach wojskowych – SOI Opole

Część nr LOT-0009

Część 9 – utrzymanie czystości i odśnieżanie powierzchni zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych w kompleksach wojskowych – SOI Krapkowice

Część nr LOT-0010

Część 10 • część A – Świadczenie usług utrzymania czystości i odśnieżania powierzchni zewnętrznych oraz utrzymania terenów zielonych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy- SOI Krapkowice • część B - Świadczenie usług utrzymania czystości pomieszczeń w budynkach w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach –

Część nr LOT-0011

Część 11 – utrzymanie czystości i odśnieżania powierzchni zewnętrznych oraz utrzymania terenów zielonych w kompleksach wojskowych – SOI Katowice

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
553 800 zł
Próbka: 143 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
232 093 zł1 473 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 241 789 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
232 093 zł
Mediana
553 800 zł
Górny kwartyl
1 473 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.03.2025, 08:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
4 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 - Usługi sprzątania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.