AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Kompleksowa obsługa cateringowa konferencji, która odbędzie się w dniach 1–2 października 2026 roku w Muzeum Historii Polski

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Kompleksowa obsługa cateringowa konferencji, która odbędzie się w dniach 1–2 października…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 11:30. Wadium: 2500 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
2500 zł
Termin składania ofert
14 września 2026, 11:30
8d 0h
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 11:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 14 września 2026 roku o godzinie 11:30.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Kompleksowa obsługa cateringowa konferencji, która odbędzie się w dniach 1–2 października 2026 roku w Muzeum Historii Polski.

  • 4

    RyzykoWadium: 2 500,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 3,0 oferty na postępowanie przy 196 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 44% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 8 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono. Dla skali: 221 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail