Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
626 650 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zakup paliwa lotniczego typu JET A-1, połączony z wydaniem do statków powietrznych Zamawiającego na terenie Portu Lotniczego Gdańsk - Rębiechowo
    ORLEN Spółka Akcyjna· Płock
    Wartość umowy
    358 200 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakup paliwa lotniczego typu JET A-1, połączony z wydaniem do statków powietrznych Zamawiającego na terenie Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice
    ORLEN Spółka Akcyjna· Płock
    Wartość umowy
    268 450 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup paliwa lotniczego typu JET A-1, połączony z wydaniem do statków powietrznych Zamawiającego – 2 Zadania

Zamawiający Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup paliwa lotniczego typu JET A-1, połączony z wydaniem do statków powietrznych…”, wybierając ofertę wykonawcy ORLEN Spółka Akcyjna. Łączna wartość umów: 626 650 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Lotnicze Pogotowie RatunkoweWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026
Łączna wartość umów
626 650 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 sierpnia 2026

    Termin ofert: 13 sierpnia 2026 12:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ORLEN Spółka Akcyjna za łącznie 626 650,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail