Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
79 341 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 79 341 zł – 134 070 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi dla dokumentacji projektowej liczony od daty odbioru dokumentacji projektowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Modernizacja istniejących miejsc parkingowych w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana w Starogardzie Gdańskim

Zamawiający Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Im.st.kryzana (Starogard Gdański, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Modernizacja istniejących…”, wybierając ofertę wykonawcy PPID Mariusz Chyła. Wartość umowy: 79 341 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
79 341 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPID Mariusz Chyła (Gdańsk), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 79 341,46 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 79 341,46 zł do 134 070,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail