Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
174 113 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 10 września 2026 do 9 września 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 174 113 zł – 204 040 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pieluchomajtek dla PZOL w Grojcu

Zamawiający Powiatowe Zakłady Opiekuńczo-lecznicze w Grojcu (Grojec, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pieluchomajtek dla PZOL w Grojcu”, wybierając ofertę wykonawcy Bialmed Sp. z o. o. Wartość umowy: 174 113 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
174 113 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 3 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bialmed Sp. z o. o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 174 113,30 zł (umowę zawarto 3 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 174 113,30 zł do 204 040,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 10 września 2026 r. do 9 września 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail