Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 440 306 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 2 440 306 zł – 2 479 224 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa mostu w m. Gójsk wraz z rozbudową drogi powiatowej nr 3721W Gójsk – Podlesie – granica województwa – (Sosnowo) stanowiącej dojazd do obiektu inżynierskiego

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Sierpcu (Sierpc, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa mostu w m. Gójsk wraz z rozbudową drogi powiatowej nr 3721W Gójsk – Podlesie –…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW "WAPNOPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 2 440 306 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w SierpcuSierpc, Mazowieckie (powiat Sierpecki →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
2 440 306 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 sierpnia 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW "WAPNOPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Płońsk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 440 306,10 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 2 440 306,10 zł do 2 479 223,56 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail