Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Renata Dębińska· Czarna
Wartość umowy
284 000 zł
Umowa zawarta
4 września 2026
Okres realizacji
do 30 czerwca 2030
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie i kwalifikacje osoby skierowanej do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi koordynatora Zadania Badawczego w projekcie PACMAN: Koniugaty przeciwciało-lek aktywowane przez metaloproteinazy macierzy w spersonalizowanej terapii nowotworów litych

Zamawiający Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego Polskiej Akademii Nauk (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi koordynatora Zadania Badawczego w projekcie PACMAN: Koniugaty przeciwciało-lek…”, wybierając ofertę wykonawcy Renata Dębińska. Wartość umowy: 284 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
284 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 sierpnia 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Renata Dębińska (Czarna).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 284 000,00 zł (umowę zawarto 4 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2030 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail