Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
222 654 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 222 654 zł – 296 034 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji druku (T)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa druku wydawnictw wraz z dostawą dla Muzeum Historycznego Miasta Krakowa

Zamawiający Muzeum Historyczne Miasta Krakowa (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa druku wydawnictw wraz z dostawą dla Muzeum Historycznego Miasta Krakowa”, wybierając ofertę wykonawcy Akcydens Zakład poligraficzny Adam Cichocki i Synowie Sp.j. Wartość umowy: 222 654 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Muzeum Historyczne Miasta KrakowaKraków, Małopolskieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
222 654 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Akcydens Zakład poligraficzny Adam Cichocki i Synowie Sp.j. (Laski), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 222 654,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 222 654,00 zł do 296 034,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail