Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 704 709 zł
Umowa zawarta
4 września 2026
Okres realizacji
od 4 września 2026 do 4 września 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 2 704 709 zł – 3 562 024 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz zamontowane materiały i40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa wieży widokowej wraz z zagospodarowaniem starorzecza rzeki Żółkiewka poprzez budowę infrastruktury turystycznej w Krasnymstawie

Zamawiający Miasto Krasnystaw (Krasnystaw, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa wieży widokowej wraz z zagospodarowaniem starorzecza rzeki Żółkiewka poprzez…”, wybierając ofertę wykonawcy INFRA-TEL Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 704 709 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto KrasnystawKrasnystaw, Lubelskie (powiat Krasnostawski →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
2 704 709 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2026

    Termin ofert: 17 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INFRA-TEL Sp. z o.o. (Rybnik), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 704 708,50 zł (umowę zawarto 4 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 2 704 708,50 zł do 3 562 024,01 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 4 września 2026 r. do 4 września 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail