Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
4 września 2026
Okres realizacji
11 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofert
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PRZEBUDOWA DP 1172Z POLEGAJĄCA NA BUDOWIE DROGI DLA ROWERÓW ORAZ PRZEBUDOWIE PRZYSTANKÓW AUTOBUSOWYCH I ZJAZDÓW W M. BUCZEK

Zamawiający Powiat Białogardzki - Zarząd Dróg Powiatowych w Białogardzie (Białogard, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „PRZEBUDOWA DP 1172Z POLEGAJĄCA NA BUDOWIE DROGI DLA ROWERÓW ORAZ PRZEBUDOWIE PRZYSTANKÓW…”, wybierając ofertę wykonawcy SZTAPELTECH RAFAŁ KOZIEŁ. Złożono 9 ofert.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 456 635 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SZTAPELTECH RAFAŁ KOZIEŁ (Pomianowo 78A), mała firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 11 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Białogardzki - Zarząd Dróg Powiatowych w Białogardzie

1.3.)Oddział zamawiającego

Zarząd Dróg Powiatowych w Białogardzie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330960380

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szosa Połczyńska 57

1.5.2.)Miejscowość

Białogard

1.5.3.)Kod pocztowy

78-200

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdp.powiat-bialogard.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.powiat-bialogard.pl/bip

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ecadf74f-892f-49ff-8062-77eb05230e57

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

PRZEBUDOWA DP 1172Z POLEGAJĄCA NA BUDOWIE DROGI DLA ROWERÓW ORAZ PRZEBUDOWIE PRZYSTANKÓW AUTOBUSOWYCH I ZJAZDÓW W M. BUCZEK

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ecadf74f-892f-49ff-8062-77eb05230e57

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00423060

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00018247/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Przebudowa DP 1172Z polegająca na budowie drogi dla rowerów oraz przebudowie przystanków autobusowych i zjazdów w m. Buczek

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00373040

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DzT.271.25.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2449918,97 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie drogi dla rowerów w ramach zadania inwestycyjnego pn

„Przebudowa DP1172Z polegająca na budowie drogi dla rowerów oraz przebudowie przystanków autobusowych i zjazdów w m. Buczek”. 2. Ogólny zakres rzeczowy inwestycji obejmuje: - budowę drogi dla rowerów o łącznej długości: 1867,00 mb, - przebudowę przystanków autobusowych: - budowę zatoki autobusowej z kostki betonowej o powierzchni: 115,00 m2, - budowę peronów przystankowych o łącznej powierzchni: 150,00 m2, - przebudowę zjazdów z kostki betonowej o łącznej powierzchni: 1150,00 m2, - wykonanie utwardzonego pobocza z kostki bet. o łącznej powierzchni: 70,00 m2, - ustawienie lamp solarno – wiatrowych w ilości 8 szt., - ustawienie barier rurowych segmentowych w ilości 350 mb, Szczegółowy zakres prac do wykonania został opisany w dokumentacji projektowej, która stanowi Załącznik Nr 2 do niniejszej specyfikacji. Załącznik nr 2 zawiera pełną dokumentację projektową.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2349516,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3231084,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2349516,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SZTAPELTECH RAFAŁ KOZIEŁ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6721550627

7.3.4)Miejscowość

Pomianowo 78A

7.3.5)Kod pocztowy

78-200

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2349516,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233162-2Roboty budowlane w zakresie ścieżek…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 456 635 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
970 759 zł3 147 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 176 658 zł
Źródło próbki
CPV 45233162· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
970 759 zł
Mediana
1 456 635 zł
Górny kwartyl
3 147 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Białogardzki - Zarząd Dróg Powiatowych w Białogardzie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białogard.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233162-2 (Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.