Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
648 000 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
36 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SR.272.u.33.2026.MD Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów z dróg publicznych z terenu Powiatu Nowodworskiego oraz prowadzenie parkingu strzeżonego dla usuwanych pojazdów

Zamawiający Powiat Nowodworski (Nowy Dwór Gdański, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „SR.272.u.33.2026.MD Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów z dróg publicznych z…”, wybierając ofertę wykonawcy ROBERT BERANEK ROBMAR. Wartość umowy: 648 000 zł.

Zamawiający: Powiat NowodworskiNowy Dwór Gdański, Pomorskie (powiat Nowodworski →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
648 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    12 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ROBERT BERANEK ROBMAR (Nowy Dwór Gdański).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 648 000,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail