Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Partner Konsorcjum: Z.U.H. „DARBUD” Graba Dariusz

Wartość umowy
244 113 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 244 113 zł – 369 513 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa boksów betonowych na materiały sypkie na bazie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu – Oddziału Terenowego w Grodkowie przy ul. Wrocławskiej 58”

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa boksów betonowych na materiały sypkie na bazie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu –…”, wybierając ofertę wykonawcy Lider konsorcjum: LARIX-BETON SP. Z O.O. Wartość umowy: 244 113 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
244 113 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Lider konsorcjum: LARIX-BETON SP. Z O.O. (Lubliniec), wspólnie z: Partner Konsorcjum: Z.U.H. „DARBUD” Graba Dariusz.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 244 112,59 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 244 112,59 zł do 369 513,22 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail