Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
196 245 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 196 245 zł – 294 929 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – TRANSPORTU ROLNEGO (DZIAŁKA NR 736) W MIEJSCOWOŚCI WIELKI KLINCZ

Zamawiający Zakład Komunalny Gminy Kościerzyna (Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – TRANSPORTU ROLNEGO (DZIAŁKA NR 736) W MIEJSCOWOŚCI WIELKI…”, wybierając ofertę wykonawcy MAT-BUD MATEUSZ KOBIELA. Wartość umowy: 196 245 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
196 245 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MAT-BUD MATEUSZ KOBIELA (SOMONINO).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 196 245,04 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 196 245,04 zł do 294 929,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail