Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
391 573 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Budowa oświetlenia ulicznego w m. Buków - Buków Parcel obejmująca wykonanie linii kablowej oświetlenia ulicznego wraz z montażem opraw- 9 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zalacznik do SWZ
    Wartość umowy
    52 376 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Budowa oświetlenia ulicznego w m. Sangrodz ul. Słonecznikowa obejmująca wykonanie linii kablowej oświetlenia ulicznego wraz z montażem opraw – 6 kpl
    Wartość umowy
    51 580 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Budowa oświetlenia ulicznego w m. Olszowa obejmująca wykonanie linii oświetleniowej napowietrzno-kablowej, wraz z montażem opraw oświetleniowych na słupach -17 kpl
    Wartość umowy
    93 572 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Budowa oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej nr 116452E w sołectwie Niewiadów obejmująca wykonanie linii oświetleniowej napowietrzno-kablowej, wraz z montażem opraw oświetleniowych na słupach -22 kpl
    Wartość umowy
    119 015 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    75 030 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup i montaż oświetlenia ulicznego na terenie ogólnodostępnej przestrzeni publicznej w Gminie Ujazd.” ZAMÓWIENIE PODZIELONE NA 5 CZĘŚCI

Zamawiający Gmina Ujazd (Ujazd, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i montaż oświetlenia ulicznego na terenie ogólnodostępnej przestrzeni publicznej w…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 391 573 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Gmina UjazdUjazd, Łódzkieopublikowano 4 września 2026
Łączna wartość umów
391 573 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 17 sierpnia 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 września 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ENERGO PŁUCIENNIK WIKTOR SP. Z O.O. (części 1, 3, 4); ENERGO PŁUCIENNIK WIKTOR SP. Z O.O. STOK 1A (część 2); 3D Sp. z o.o. (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 391 572,96 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail