Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wydłużonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa chodnika na ul. Grunwaldzkiej

Zamawiający Miasto Zduńska Wola (Zduńska Wola, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa chodnika na ul. Grunwaldzkiej”, wybierając ofertę wykonawcy BUD-MAX MARIUSZ SOBCZAK. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miasto Zduńska WolaZduńska Wola, Łódzkie (powiat Zduńskowolski →)opublikowano 4 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 13 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BUD-MAX MARIUSZ SOBCZAK (Zduńska Wola), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Zduńska Wola

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934424

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stefana Złotnickiego 12

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 438250229

1.5.8.)Numer faksu

+48 438250202

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

t.witaszczyk@zdunskawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdunskawola.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zdunskawola.ezamawiajacy.pl/pn/zdunskawola/demand/300664/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa chodnika na ul. Grunwaldzkiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ffe10652-0ed5-4893-b7a2-e7ab75690fee

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00422636

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00005911/22/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.22 Przebudowa chodnika na ul. Grunwaldzkiej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00310847/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IT.271.27.2026.PK.

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

430210,76 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowania projektu uproszczonego na mapie do celów projektowych oraz przebudowa
chodnika na ul. Grunwaldzkiej.
2. Zadanie realizowane będzie w dwóch etapach:
a) I etap – opracowanie dokumentacji budowlanej i wykonawczej wraz z uzyskaniem na rzecz Zamawiającego wszelkich
uzgodnień oraz prawomocnego pozwolenia na budowę;
b) II etap – przeprowadzenie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji budowlanej i
wykonawczej i uzyskanego pozwolenia na realizację robót.
3. Wykonawca na podstawie udzielonego pełnomocnictwa uzyska na rzecz Zamawiającego wymagane opinie, uzgodnienia,
pozwolenia decyzje administracyjne.
4. Na ciągach pieszych na których będzie wykonywana nawierzchnia będą występować urządzenia związane z
infrastrukturą podziemną (zasuwy wodociągowe, studnie kanalizacyjne i telekomunikacyjne) oraz naziemną (słupy
energetyczne i telekomunikacyjne) uzyskanie uzgodnień i pozwoleń niezbędnych do realizacji zadania leży po stronie
Wykonawcy.
5. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu prac budowlanych znajdują się w dołączonym programie funkcjonalnoużytkowym
- załącznik nr 3 do SWZ.
6. Roboty należy wykonać wg Specyfikacji Technicznych.
7. Materiał z rozbiórki w dobrym stanie technicznym do przekazania do depozytu Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

416934,33 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

535200 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

416934,33 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BUD-MAX MARIUSZ SOBCZAK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

829 150 00 12

7.3.3)Ulica

ul. Kanałowa 3

7.3.4)Miejscowość

Zduńska Wola

7.3.5)Kod pocztowy

98-220

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

368841,33 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 214 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
366 287 zł2 148 306 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 782 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
366 287 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 148 306 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Zduńska Wola prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zduńska Wola.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.