Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
190 491 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    118 167 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    47 232 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    25 092 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa całodobowego monitorowania sygnałów alarmowych i prowadzenia działań interwencyjno-ochronnych w obiektach RARS

Zamawiający Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa całodobowego monitorowania sygnałów alarmowych i prowadzenia działań…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 190 491 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Rządowa Agencja Rezerw StrategicznychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026
Łączna wartość umów
190 491 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 września 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: MONSTER GROUP SP. Z O. O. AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA (część 1); Hunters Monitoring Sp. z o. o. (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 190 491,08 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail