Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
304 277 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
80 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 304 277 zł – 487 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kostomłoty – Zabłoto droga dojazdowa do gruntów rolnych.

Zamawiający Gmina Kostomłoty (Kostomłoty, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Kostomłoty – Zabłoto droga dojazdowa do gruntów rolnych”, wybierając ofertę wykonawcy Budownictwo i Projektowanie Tomasz Sikora. Wartość umowy: 304 277 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina KostomłotyKostomłoty, Dolnośląskie (powiat Średzki →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
304 277 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Budownictwo i Projektowanie Tomasz Sikora (Krzyków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 304 277,40 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 304 277,40 zł do 486 999,99 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 80 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail