Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
34 340 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych według katalogu Sigma-Aldrich (Merck) lub równoważnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.1 do SWZ
    Merck Life Science Sp. z o.o.· Poznań
    Wartość umowy
    4320 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów laboratoryjnych według katalogu Bionovo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.2 do SWZ
    BIONOVO Aneta Ludwig· Legnica
    Wartość umowy
    11 734 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych i materiałów laboratoryjnych według katalogu Qiagen. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.3 do SWZ
    QIAGEN Polska Sp. z o.o.· Wrocław
    Wartość umowy
    11 689 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych i materiałów laboratoryjnych według katalogu A&A Biotechnology. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.4 do SWZ
    ADAM BURKIEWICZ A & A BIOTECHNOLOGY· Gdańsk
    Wartość umowy
    6598 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa odczynników chemicznych oraz materiałów laboratoryjnych na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk – 4 części

Zamawiający Instytut Agrofizyki Im.bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa odczynników chemicznych oraz materiałów laboratoryjnych na rzecz Instytutu…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 34 340 zł. Złożono 11 ofert.

Łączna wartość umów
34 340 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 września 2026

    5 ofert4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Merck Life Science Sp. z o.o. (część 1); BIONOVO Aneta Ludwig (część 2); QIAGEN Polska Sp. z o.o. (część 3); ADAM BURKIEWICZ A & A BIOTECHNOLOGY (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 34 340,15 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail