Remont łazienki pracowniczej w segmencie D piętro V przy małej Sali konferencyjnej
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze (Chęciny, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont łazienki pracowniczej w segmencie D piętro V przy małej Sali konferencyjnej”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 918 256 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
07 maja 2026
Termin ofert: 25 maja 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
05 czerwca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
04 września 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000296213 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Czerwona Góra 10 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Chęciny |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-060 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL721 - Kielecki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@czerwonagora.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.czerwonagora.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-254302e8-0c73-450f-b010-f9c23c224dbe |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00421897 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-04 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00232846 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont łazienki pracowniczej w segmencie D piętro V przy małej Sali konferencyjnej |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowania z budżetu Samorządu Województwa Świętokrzyskiego. Umowa nr 2/D/2560/2026 z dnia 24.03.2026 r. pn. „Przeprowadzenie remontów infrastruktury w WSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze‘’ - Harmonogram rzeczowo-finansowy, pozycja: nr 10 „Remont łazienki pracowniczej w segmencie D piętro V przy małej Sali konferencyjnej”. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 45000000-7 - Roboty budowlane 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45232460-4 - Roboty sanitarne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-03 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 45 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ZI-BUD Zbigniew Sobczyk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6572557391 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kielce |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 47530,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00276570/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 47530,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).