Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
307 500 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Promocja Spółki w rozgrywkach drużynowych halowych, dyscyplin sportowych na najwyższym poziomie rozgrywkowym w okresie od 01.09.2026r. do 31.12.2026r.

Zamawiający Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. (Oświęcim, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Promocja Spółki w rozgrywkach drużynowych halowych, dyscyplin sportowych na najwyższym…”, wybierając ofertę wykonawcy Oświęcimski Sport S.A. Wartość umowy: 307 500 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
307 500 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    20 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Oświęcimski Sport S.A. (Oświęcim).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 307 500,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail