Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: JAROSŁAW CHORÓB "AIG","AGENCJA INFORMACJI GOSPODARCZEJ"

Wartość umowy
4676 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
30 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprz. komp., multimed., sprz. 3D, prac. terminalowych, wirtualnego lab. przedmiot. oraz urządz. specjalistycznych dla 3 szkół z terenu Gminy Radków. Dostawa urządzenia do ćwiczeń słuchowych.

Zamawiający Gmina Radków (Radków, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprz. komp., multimed., sprz. 3D, prac. terminalowych, wirtualnego lab.…”, wybierając ofertę wykonawcy Andrzej Skrzypczyk, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: ANDRZEJ SKRZYPCZYK "AIG" "AGENCJA INFORMACJI GOSPODARCZEJ". Wartość umowy: 4676 zł.

Zamawiający: Gmina RadkówRadków, Dolnośląskie (powiat Kłodzki →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
4676 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Andrzej Skrzypczyk, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: ANDRZEJ SKRZYPCZYK "AIG" "AGENCJA INFORMACJI GOSPODARCZEJ" (Nowa Ruda), wspólnie z: JAROSŁAW CHORÓB "AIG","AGENCJA INFORMACJI GOSPODARCZEJ".

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 676,00 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail