Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa odwodnienia ul. Pogodnej w Gęsińcu

Zamawiający Gmina Strzelin (Strzelin, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa odwodnienia ul. Pogodnej w Gęsińcu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StrzelinStrzelin, Dolnośląskie (powiat Strzeliński →)opublikowano 3 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Strzelin

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934957

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 10

1.4.2.)Miejscowość

Strzelin

1.4.3.)Kod pocztowy

57-100

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@strzelin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.gmstrzelin.finn.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a571bf2f-a3c9-44a3-a1e6-1fe2cfd9c64a

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421609

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00211459

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa odwodnienia ul. Pogodnej w Gęsińcu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę odwodnienia ul. Pogodnej w miejscowości Gęsiniec m.in. poprzez:
- frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. 10 cm;
- rozebranie podbudowy z kruszywa kamiennego o gr. 30 cm – 18 m2;
- wywiezienie gruzu – 7,2 m3;
- roboty ziemne (zdjęcie warstwy tłucznia) – 142,8 m3;
- ręczne roboty ziemne;
- roboty ziemne (wykop pod kanalizację deszczową) – 110,46 m3;
- przebicie otworów o pow. do 0,05m2 w elementach z betonu żwirowego o gr. do 20 cm w ścianach studni rewizyjnych – 12 szt.;
- montaż studzienek ściekowych betonowych o śr. 500 mm – 6szt.;
- montaż studni rewizyjnych z kręgów betonowych o śr. 1000 mm – 3 st.;
- montaż kanałów z rur PVC o śr zewn. 200 mm i 400 mm;
- wykonywanie mechanicznie koryta o gł. 30 cm – 397,5 m2;
- roboty ziemne wykonywane koparkami przedsiębiernymi z transportem urobku;
- ława pod krawężniki betonowa – 47,70 m3;
- ścieki z prefabrykatów żelbetowe na ławie betonowej – 267,5 m;
- odtworzenie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych – 24 m2;

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Tomasz Bartków

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8871154911

4.3.3.)Ulica

Klonowa 1

4.3.4.)Miejscowość

Przeworno

4.3.5.)Kod pocztowy

57-130

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

356700,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00329097/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

356700,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Strzelin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strzelin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.