Świadczenie usług przeglądów aparatury i sprzętu medycznego dla SPZZOZ Szpital w Iłży
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej - Szpital w Iłży (Iłża, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług przeglądów aparatury i sprzętu medycznego dla SPZZOZ Szpital w Iłży”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 445 900 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
13 wpisów- Ogłoszenie
05 maja 2025
Termin ofert: 20 maja 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
14 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
11 lipca 2025
3 oferty10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 września 2026
- Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 września 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ - SZPITAL W IŁŻY |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 670902293 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Bodzentyńska 17 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Iłża |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 27-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL921 - Radomski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | eunijne@szpitalilza.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://szpitalilza.com.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-d10f952d-735b-4abf-8add-e08503816b9d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00421436 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00214775 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usług przeglądów aparatury i sprzętu medycznego dla SPZZOZ Szpital w Iłży |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 27 – TK |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 50420000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 61 – APARAT RTG FUJI FILM |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 50420000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-06-17 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FUJIFILM Poland Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 572951901 |
| 4.3.3.) | Ulica | Krakowiaków 44, bud 7 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-255 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 35640,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00322756/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-11 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 35640,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.