Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012" przy ul. Sportowej w Milanówku
Zamawiający Gmina Milanówek (Milanówek, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012" przy ul. Sportowej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
28 stycznia 2026
Termin ofert: 3 marca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
10 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
13 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
17 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
20 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
24 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
31 marca 2026
9 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 września 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Milanówek |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 013269150 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Tadeusza Kościuszki 45 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Milanówek |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-822 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL913 - Warszawski zachodni |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 227583061 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@milanowek.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.milanowek.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ecf41d9a-cc3b-4342-b043-630ea0bbcf0f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00421402 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00076723 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012" przy ul. Sportowej w Milanówku |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ul. Sportowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 6 do SWZ – Dokumentacja projektowa. 2. Przedmiot umowy jest dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-08-20 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Usługowe STAN-REX Renata Chmura |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6440501146 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Sosnowiec |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 277677,10 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00179528/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-05 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 277677,10 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →