Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
858 875 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa pomieszczeń w Ośrodku Szkolenia PSP w Słupsku. Etap II.

Zamawiający Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa pomieszczeń w Ośrodku Szkolenia PSP w Słupsku. Etap II”, wybierając ofertę wykonawcy MTD BUDOWNICTWO s.c. Tomasz i Maciej Daszczyński. Wartość umowy: 858 875 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
858 875 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MTD BUDOWNICTWO s.c. Tomasz i Maciej Daszczyński (Słupsk), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 858 874,60 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail