Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Żłobek Samorządowy w Trąbkach

Zamawiający Miasto i Gmina Pilawa (Pilawa, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Żłobek Samorządowy w Trąbkach”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto i Gmina PilawaPilawa, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 3 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto i Gmina Pilawa

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582345

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Wyzwolenia

1.4.2.)Miejscowość

Pilawa

1.4.3.)Kod pocztowy

08-440

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@pilawa.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pilawa.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e52c8537-d3af-411e-8fb7-0a6e067dd336

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421359

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00414569

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Żłobek Samorządowy w Trąbkach

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowego zadania inwestycyjnego zgodnie z Dokumentacja projektową oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych (dalej zwane: „STWiORB”) stanowiącymi integralną część SWZ tj. wykonanie wszelkich robót budowlanych składających się na rozbudowę wraz z przebudową budynku publicznej szkoły podstawowej i przedszkola w Trąbkach w celu utworzenia żłobka w miejscowości Trąbki 08-440. ul. Osadnicza 4.
Zadanie będzie realizowana w systemie „Wybuduj”.
Wykonany obiekt musi spełniać wymogi aktualnie obowiązujących w budownictwie przepisów prawnych. Użyte materiały muszą posiadać ważne certyfikaty, aprobaty i dopuszczenia do stosowania w budownictwie na terenie EU a także potwierdzające jego bezpieczeństwo.
Wymaga się aby , przed złożeniem oferty Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu i na własne ryzyko i koszt dokonał realnej oceny zakresu prac koniecznych do wykonania zadania.
Łączny koszt budowy obiektu musi obejmować wszystkie koszty związane z przebudową i rozbudową obiektu oraz uzyskaniem decyzji administracyjnej pozwolenie na użytkowanie.

Zakres prac do wykonania:
I. Branża konstrukcyjna i architektoniczna:
1. Prace rozbiórkowe, przygotowawcze,
2. Prace konstrukcyjne,
3. Prace ziemne,
4. Prace fundamentowe,
5. Podbudowa, płyta na gruncie,
6. Ściany żelbetowe,
7. Schody na gruncie,
8. Słupy żelbetowe,
9. Nadproża,
10. Płyta stropowa, wieńce,
11. Ściany murowane, konstrukcyjne,
12. Zbrojenie konstrukcji,
13. Osadzenie nadproży stalowych,
14. Więźba dachowa,
15. Izolacje ścian i fundamentów,
16. Elewacje,
17. Pokrycie dachu,
18. Ocieplenie poddasza, Prace wykończeniowe wewnętrzne,
19. Ściany działowe wewnętrzne, zamurowania,
20. Zabudowy GK,
21. Wykończenie ścian,
22. Wykończenie posadzek, Izolacje przeciwwilgociowe,
23. Izolacje termiczne,
24. Wylewki,
25. Warstwy wykończeniowe,
26. Sufity,
27. Wyposażenie toalet,
28. Wyposażenie Sali,
29. Schody zewnętrzne, rampa – podbudowy, wykończenia,
30. Zagospodarowanie terenu,
31. Prace przygotowawcze, rozbiórkowe,
32. Droga pożarowa,
33. Chodniki i opaski – nowe i odtworzenia, zieleń,

II. Branża elektryczna:
1. Demontaże,
2. Instalacje oświetleniowe wewnętrzne w budynku,
3. Rozdzielnice niskiego napięcia w budynku,
4. Osprzęt instalacyjny,
5. Instalacja uziemiająca,
6. Przewody oraz trasy kablowe instalacji elektrycznej wewnętrznej,
7. Wyłącznik PWP,
8. Instalacja domofonowa,
9. System przyzywowy,
10. Pomiary i sprawdzenia,
11. Prace dodatkowe,

III. Branża sanitarna:
1. Instalacja wodociagowa,
2. Instalacja kanalizacji sanitarnej wewnętrznej,
3. Biały montaż,
4. Instalacja centralnego ogrzewania,
5. Instalacja wentylacji mechanicznej,
6. Instalacja klimatyzacji,
7. Instalacja odprowadzenia skroplin,
8. Przyłącze kanalizacji sanitarnej,
9. Prace remontowe.

3.8.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-10-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2026-06-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Budi-Tech Wojciech Bartniczak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8262137313

4.3.3.)Ulica

Generała Józefa Bema 21A

4.3.4.)Miejscowość

Garwolin

4.3.5.)Kod pocztowy

08-400

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

1080325,45 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00152922/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-06-15

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Konieczność wykonania robót dodatkowych, zamiennych i zaniechanych

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Konieczność wykonania robót dodatkowych, zamiennych i zaniechanych

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

195000,00

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Pilawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pilawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.