Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa kruszyw dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim w 2026r.

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim (Tomaszów Lubelski, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa kruszyw dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim w 2026r”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 243 528 zł
Konkurencyjność
~6,8 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950371637

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lwowska 54

1.4.2.)Miejscowość

Tomaszów Lubelski

1.4.3.)Kod pocztowy

22-600

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zdptomaszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zdptomaszow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna Powiatu Tomaszowskiego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d961b58e-2053-4533-a851-7ece5a50c612

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421012

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00191677

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa kruszyw dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim w 2026r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa do obwodu drogowego nr 1 przy ul. Łaszczowieckiej 9d w Tomaszowie Lubelskim.
Zakres dostawy obejmuje:
- grys bazaltowy - 2-5,6 (5) mm o zawartości pyłów max 2% w ilości 312 ton,
- grys bazaltowy – 8-11,2(11)mm o zawartości pyłów max 2% w ilości 52 tony,
- mieszanka kruszywa dolomitowego frakcji 0-31,5 mm w ilości 104 tony.

3.9.)Główny kod CPV

14212200-2 - Kruszywo

3.10.)Dodatkowy kod CPV

44912300-9 - Bazalt

44922200-1 - Dolomit

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

GARDI-TRUCK Usługi Transportowe Grzegorz Gardias

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9211685040

4.3.3.)Ulica

ul. Nowowiejska 246,

4.3.4.)Miejscowość

Rabinówka

4.3.5.)Kod pocztowy

22-600

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

131501,76 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00283350/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-09

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

104126,88 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

14212200-2Kruszywo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
243 528 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
174 150 zł455 301 zł
Rozstęp międzykwartylowy
281 151 zł
Źródło próbki
CPV 14212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
174 150 zł
Mediana
243 528 zł
Górny kwartyl
455 301 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tomaszów Lubelski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 14212200-2 (Kruszywo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.