Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa, przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania obiektów Zajezdni Tramwajowej przy ul. Toruńskiej 278 w Bydgoszczy – Etap 1.

Zamawiający Miasto Bydgoszcz (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa, przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania obiektów Zajezdni Tramwajowej przy ul.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto BydgoszczBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 3 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    03 września 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Bydgoszcz

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092351297

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jezuicka 1

1.4.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.4.3.)Kod pocztowy

85-102

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.7.)Numer telefonu

+48 52 58 58 124

1.4.8.)Numer faksu

+48 52 58 58 273

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

wzp@um.bydgoszcz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bydgoszcz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d61add39-d3a6-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420895

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

77929-2024

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa, przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania obiektów Zajezdni Tramwajowej przy ul. Toruńskiej 278 w Bydgoszczy – Etap 1.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa i rozbudowa Zajezdni Tramwajowej, na którą składa się budowa, przebudowa i rozbudowa obiektów budowlanych oraz infrastruktury technicznej związanej z funkcjonowaniem zajezdni wraz rozbiórkami obiektów budowlanych i infrastruktury technicznej. Zakres rzeczowy inwestycji w Etapie 1 obejmuje: przebudowę sieci uzbrojenia terenu (przyłącza i instalacje na obszarze projektowanego nowego zagospodarowania zajezdni), w tym: wodociągowe, kanalizacji deszczowej i sanitarnej, ciepłownicze, energetyczne i trakcyjne; budowę budynku stacji transformatorowo-trakcyjnej 15/0,6 kV (z wyposażeniem oraz pomieszczeniami portierni); przebudowę i rozbudowę układu torowo-sieciowego oraz drogowego; budowę budynku tokarki podtorowej z wyposażeniem; budowę budynku myjni tramwajów z proekologicznym wyposażeniem technologicznym; budowę budynku dyspozytorni ruchu; rozbiórki obiektów budowlanych i infrastruktury technicznej.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45232220-0 - Roboty budowlane w zakresie podstacji

45234116-2 - Budowa torów

45234121-0 - Roboty w zakresie kolei tramwajowej

45234126-5 - Roboty związane z liniami tramwajowymi

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

26 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MIRBUD S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8361702207

4.3.3.)Ulica

Unii Europejskiej 18

4.3.4.)Miejscowość

Skierniewice

4.3.5.)Kod pocztowy

96-100

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

96658320 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

26/2024 77929-2024

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Brak danych

97 585 243,38 zł (brutto)

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

1. Aneks nr 3 z dnia 25.09.2024r. art. 454 ust. 2 w związku z nieistotną zmianą umowy zmiana osobowa - wprowadzenie zapisu dot. inspektora br. instalacyjnej (telekomunikacyjnej) oraz zmiana dot. finansowania w latach
2. Aneks nr 7 z dnia 22.12.2025r. art. 454 ust. 2 w związku z nieistotną zmianą umowy zmiana finansowania w latach
3. Aneks nr 9 z dnia 06.02.2026r. art. 454 ust. 2 w związku z nieistotną zmianą umowy - wprowadzenie obligatoryjnego stosowania Krajowego Systemu e-Faktur
4. Aneks nr 10 z dnia 03.03.2026 r. art. 454 ust. 2 w związku z nieistotną zmianą umowy - w sprawie doprecyzowania zapisów umownych w zakresie stosowania Krajowego Systemu e-Faktur,

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Bydgoszcz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.