Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
375 166 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    234 780 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Usługi Transportowe Taxi Krzysztof Drozdowski· Mława
    Wartość umowy
    140 386 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dowóz uczniów do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027”

Zamawiający Gmina Szreńsk (Szreńsk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 375 166 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina SzreńskSzreńsk, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026
Łączna wartość umów
375 166 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 września 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przewozy krajowe i zagraniczne osób Czapliccy Spółka komandytowa (część 1); Usługi Transportowe Taxi Krzysztof Drozdowski (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 375 165,72 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail