Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
317 394 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 2 września 2026 do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług żywieniowych dla Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Zamawiający Lubelskie Centrum Ekonomiczno-Administracyjne Oświaty (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług żywieniowych dla Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w…”, wybierając ofertę wykonawcy FUDEKO S.A. Wartość umowy: 317 394 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Lubelskie Centrum Ekonomiczno-Administracyjne OświatyLublin, Lubelskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
317 394 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FUDEKO S.A. (Gdynia), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 317 394,00 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2026 r. do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail