Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
695 000 zł
Umowa zawarta
20 lipca 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 695 000 zł – 1 800 000 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Cichej 3 w Nowej Rudzie (...)

Zamawiający Gmina Miejska Nowa Ruda (Nowa Ruda, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Cichej 3 w Nowej Rudzie (...)”, wybierając ofertę wykonawcy KWADROS BUDOWNICTWO. Wartość umowy: 695 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Miejska Nowa RudaNowa Ruda, Dolnośląskie (powiat Kłodzki →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
695 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 czerwca 2026

    Termin ofert: 16 czerwca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KWADROS BUDOWNICTWO (Nowa Ruda), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 695 000,00 zł (umowę zawarto 20 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 695 000,00 zł do 1 800 000,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail