Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
580 000 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót budowlanych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach

Zamawiający Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie (Tarnów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót budowlanych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach”, wybierając ofertę wykonawcy ACORDI Dominik Ziobro,. Wartość umowy: 580 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w TarnowieTarnów, Małopolskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
580 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    14 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ACORDI Dominik Ziobro (Rzeszów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 580 000,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie

1.3.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Tarnowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660520

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Gabriela Narutowicza 38

1.5.2.)Miejscowość

Tarnów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@powiat.tarnow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl/sptarnow

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee85898f-1262-4cda-b33c-08fb96e165a0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie robót budowlanych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ee85898f-1262-4cda-b33c-08fb96e165a0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420658

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00054982/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Wykonanie robót budowlanych w ZSOiZ Ciężkowice w ramach projektu "wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych PT" 5.3

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” nr FEMP.05.03-IP.01- 1374/24 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 - 2027 Działanie 5.3 Infrastruktura kształcenia zawodowego Typ A wsparcie infrastruktury szkół ponadpodstawowych prowadzących kształcenie zawodowe

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00393143

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zgodnie z wnioskiem Wydziału Inwestycji Powiatowych w celu wyłonienia Wykonawcy zamówienia polegającego na wykonaniu robót budowlanych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach, w związku z realizacją projektu pn: "Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego" w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 rozpoczęto procedurę przetargową na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych tj. w trybie podstawowym z możliwością negocjacji.
W wymaganym terminie zostały złożone dwie oferty, ale obie podlegały odrzuceniu z prowadzonego postępowania. W związku z powyższym na podstawie art 305 pkt 2 w związku z unieważnieniem postępowania, w którym odrzucono wszystkie złożone oferty na podstawie art 226 ust 1 pkt 5 ustawy zaistniały okoliczności prawne i faktyczne uzasadniające zastosowanie trybu zamówienia z wolnej ręki.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-a5652adc-758d-4744-8b74-00dfdd6cf6b4

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.41.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z rozbudową infrastruktury w budynku szkolnym ZSOiZ w Ciężkowicach dotyczące następujących pomieszczeń

a) Toalety (WC) na poziomie IV (likwidacja ścianek działowych, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, wymiana urządzeń i przyborów sanitarnych, rozbudowa, przebudowa instalacji sanitarnych, wymiana oświetlenia, montaż czujki ruchu, przeniesienie włączników elektrycznych i gniazdek, wykonanie urządzenia alarmowego, wymiana okładzin ściennych i podłogowych oraz malowanie ścian i sufitów); b) pracowni informatyczna nr 1 – sala 403 na poziomie IV (wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, likwidacja istniejących otworów w ścianie działowej, przeniesienie włączników elektrycznych, wymiana oświetlenia, rozbudowa istniejącej instalacji elektrycznej, wymiana wykładziny podłogowej, montaż rolet wewnętrznych na oknach, malowanie ścian i sufitów, rozbudowa sieci LAN oraz wykonanie klimatyzacji); c) pracowni informatyczna nr 2 wraz z punktem sanitarnym – sala nr 308 na poziomie III (wymiana stolarki drzwiowej, likwidacja otworu drzwiowego, wymiana oświetlenia, rozbudowa istniejącej instalacji elektrycznej, przeniesienie włączników elektrycznych, wymiana gniazdek, montaż rolet wewnętrznych, wymiana wykładzin podłogowych, wymiana okładzin ściennych, wymiana urządzeń i przyborów sanitarnych, malowanie ścian i sufitów, rozbudowa sieci LAN oraz wykonanie klimatyzacji); d) pracowni gastronomiczno – cukierniczej na poziomie I (wymiana stolarki drzwiowej, likwidacja okna podawczego, przebudowa i rozbudowa istniejących instalacji wodno – kanalizacyjnych, wykonanie klimatyzacji oraz montaż rolet wewnętrznych na oknach). 2) Lokalizacja: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach im. I. J. Paderewskiego ul. Łuczkiewiczów 12, 33-190 Ciężkowice; działka nr: 932/32 i 933/9 (...) Szczegółowy opis wskazano w dokumentacji zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

580000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

580000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

580000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ACORDI Dominik Ziobro,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8191662287

7.3.3)Ulica

ul. BUDZIWOJSKA,

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-317

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

580000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45214220-8Roboty budowlane w zakresie szkół ś…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 580 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214220-8 (Roboty budowlane w zakresie szkół średnich). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ACORDI Dominik Ziobro, (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.